| TheCrab a întrebat:

Fetele abordeaza baietii sau baietii fetele?
batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abordeaza cel care simte primul sa faca asta. Mi se pare aiurea sa fie o regula gen doar fetele abordeaza sau doar baietii sa faca asta.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cica e la moda ca fetele sa abordeze baietii...in ziua de azi poti sa-i joci pe degete cum vrei.

| κλάους a răspuns:

Sti cum se spune: Fetele/femeile primele! Deci?

| Alisstor a răspuns:

Baietzii abordeaza fetele. Dar fetele ii "innebunesc" inainte si le dau un motiv sa fie abordate.

| LilyOfTheValley a răspuns:

Si si. in ziua de azi mai mult fetele abordeaza baietii desi ar trebui sa fie invers tongue