| ImAgirl a întrebat:

Ce metode folosesc baietii pentru a cucerii fetele? cum le abordeaza cand vor sa inceapa o relatie? cum ne putem da seama noi fetele cand un baiat doar glumeste si cand este ceva serios? voi cum ati procedat? (curiozitate ) dau funda bineinteles! cat mai multe raspunsuri va rog happy

Răspuns Câştigător
| Lovely a răspuns:

Uite catve moduri de a recunoaste.
De obicei baietii folosesc vechea"vrajeala " cand vine vorba de fete. ca sa obtina ce isi dorest ( o iubita mai mult de distractie ) folosesc tot felul de texte gen: frumushicoi, te pup:*:*:X:X, esti dulce, imi placi, bombonika... cand observa ca tu te simti bine la astfel de complimente deja incep smsuri "nb iubitica, puisor, floricica etc.". ciudat e ca pe multe fete chiar le cumpara usor chestiile de genul. si cam cad in plasa...

Un baiat serios iti face complimente ff rar sau chiar niciodata. Trebuie sa apreciezi astawinking Un baiat serios iti spune din prima ca te place/iubeste / ador( nu le confunda intre ele! sunt total diferite) fara a baga texte "de agatat".

Deci fi atenta la aceste amanunte:*
Succes

2 răspunsuri:
| alinbrd a răspuns:

Cand te place dai si tu cu ochiu daca ii se ridica ceva in pantaloni

| giulia_6149 a răspuns:

Poi de obicei te privesc cu privirea lor inocenta de copil nevinovat.mai trage cate.un zambet si destea.Si ca sa te abordeze si mai bine cuc mesaje.Si iti mai dai seama cand un baiat te place, ca ia intrat pe ems facebook hi5 si din astea imediat te cauta. Sper sa te ajute cu ceva :* succes