| cristydts a întrebat:

Ce n-ai facut bine in viata si pe care inca in regreti?

6 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Ca mi-am inceput viata sexuala prea devreme si cu persoana nepotrivita ( m-a lasat balta urmatoarea zi ). Sfat: Fetelor nu va incepeti viata sexuala prea devreme, o sa regretati toata viata, spun asta pentru ca niciodata nu poti sa stii ce fel de persoana ai langa tine. Am fost cu tipu asta 4 ani si se pare ca doar asta astepta de la mine laughing. Asa sa trecem peste thinking Alt lucru pe care il regret: M-am culcat cu un baiat dupa 5 luni de relatie si de abia dupa aproape 1 an mi-am dat seama ca doar se folosea de mine, eram carpa lui de sters pe jos. Relatia? : O pierdere de timp happy.
Ce sa zic? thinking Ma bucur ca am invatat ceva din asta, pentru ca asa imi pot preveni copiii dinainte sa se intample ceva. "Din greseli invatam! "

| Addiction a răspuns:

Bună.
Cred că lucrul pe care îl regret cel mai mult e că am avut prea multă încredere în persoanele nepotrivite.
Însă deja nu mai regret asta, deoarece a fost o lecţie importantă pentru mine.
Pa, pa.

| Hawks a răspuns:

Nu am facut bine ca nu am batut toti rromi din cartier.

| Afrodita_7906 a răspuns:

Ca nu am vorbit cu un anumit baiat si daca ii dadeam acea sansa acum ma simteam foarte bine

| kosty0405 a răspuns:

Ar fi mai multe lucruri pe care nu le/am facut la timpul potrivit si pe care mai tirziu le/am regretat dar care daca le faceai la timpul lor nu puteai sa le regreti mai tirziu, pentru ca se intimplau asa cum s/au intimplat.nu stiu daca m/am facut inteles cu aceasta.o singura chestie am invatat din toata treaba asta si anume ca trebuie sa te lasi in voia sortii sa dai curs lucrurilor asa cum vor ele sa se intimple.

| Toxic_6536 a răspuns:

Am avut incredere in baiatul cu care am fost 9 luni!
Regret ca am fost cu acel baiat 9 luni.
Regret ca nu am stiut sa pretuiesc persoanele care ma iubeau happy