| Alisa7109 a întrebat:

Care este cea mai mare greseala pe care ai facut-o in viata? Regreti?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Mai, pot sa spun ca este doar o greseala, insa nu o regret, pentru ca am aflat unele lucruri care m-au bucurat mult dupa, si cred ca daca nu faceam acea greseala, acea persoana nu imi mai spunea ce mi-a spus :X.
Deci hai sa spun care a fost acea greseala, care le intrece pe toate ( insa a fost in trecut, acum abia ca ma exista consecinte), Sa il vorbec de rau la multe persoane, si sa i spun in fata multe vorbe grele baiatului pe care il simpatizam si inca il simpatizezhee hee. Insa nu cred ca ar trebui sa regret, s-a intamplat si acum, din fericire, am aflat lucruri datorita acelei mici greseli ( care le intrece pe celelalte) pe care nu cred ca le-as fi aflat.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am facut nici o greseala ca sa imi para rau de ea. Unicul lucru ce-l regret e ca in viata asta avem parte numai de belele si nenorociri numai persoanele care fura si fac manevre o duc bine.