| Codrinash a întrebat:

CE naiba are site-ul asta de merge ca naiba astazi?
Patiti si voi la fel?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Patim,patim!
Rabdare,mai un rebus,mai o anagrama,un telefon unui prieten,stirile pe net,un banc,trece timpul isi revine si site-ul.
Cand il apuca iar, hai de la capat, ce sa faci!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, păţim la fel. Eu una m-am săturat de "UPS... Da, ştim că avem o problemă şi lucrăm să o remediem. Am putea veni cu tot felul de scuze, însă explicaţia e simplă: suntem în momentul în care traficul depăşeşte capacităţile hardware."

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dastraight face si eu patesc la fel azi.nu stiu ce are.o fii prea incarcat de useri.mai asteapta pana isi revine.straight face

| delisa a răspuns:

Si la mine merge greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, toată lumea se pare!