| BUBULINA a întrebat:

La voi cum merge site -ul?
la mine merge foarte foarte greu
mai sunt momente cand nu merge deloc
si voi patiti asa?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Si pe mine ma enerveazafrustrated, dar se pare ca toti patim asta, deci sper sa supravietuimbig grin

9 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

In ultimele zile mi-a mers destul de greu... se blocheaza foarte des... nu stiu ce se intampla dar sper ca situatia asta se va remedia in curand.

Psihoyounger

| marry a răspuns:

In ultimul timp imi merge destul de greu tongue

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Si la mine de obicei imi merge greu, dar acum imi merge bine happy si da, cateodata nu-mi merge deloc. Cred ca toata lumea pateste asta, poate mai pune chestii pe-aici Raluca si se incetineste big grin

| Criiss16 a răspuns:

Da, si mie imi merge greu in ultima vreme, si se blocheaza.straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge foarte bine, la yahoo te referi nu?hee hee
Am instalat si browsere si Firebug si google crome...degeaba.rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, şi nu o dată.
Suntem în aceeaşi barcă.
Ajjuuuttttooooorrrrrr...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge greu, nu te poti loga... dar sper ca se rezolva curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine se blocheaza uneori dar merge ok