| anaaa13 a întrebat:

Ce nu ati putea sa-i iertati niciodata partenerului/ei?happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Înşelarea, indiferent de momentul apărut şi cu cine.

| Razvan a răspuns:

Să îmi calce în picioare orgoliul.Nimeni în afară de mine nu are voie să facă asta

| Anca a răspuns:

Niciodata n-as putea sa iert o relatie cu alta in paralel cu mine.
O aventura, posibil as ierta. Depinde...

| Alisa a răspuns:

Sa inceteze sa ma mai iubeasca, sa nu ma respecte sau sa imi tradeze increderea ce i-am acordat-o total.

| fabiola a răspuns:

Tradarea si minciuna!

| tyana a răspuns:

Depinde de anii petrecuti impreuna, de calitatea omului de langa tine si de cat de mult iti doresti sa salvezi acea relatie.
Oamenii pot avea rataciri de moment dar asta nu inseamna ca astea ii definesc ca si oameni. Daca timp de 16 ani partenerul nu mi-a gresit niciodata si in al 17-lea an mi-ar gresi o data nu consider ca ar fi un motiv intemeiat sa pun capat unei casnicii.
Nu as putea insa sa traiesc langa un om neserios, care nu m-ar respecta si nu as putea trai langa o persoana in ochii careia nu as mai putea citi iubirea.Ar insemna chin pentru ambele parti si despartirea ar fi mai mult decat necesara.

| EuCuTine a răspuns:

As ierta orice daca as stii ca a fost doar o "scapare". Dar asa ce nu as putea sa ier cred ca o relatie ca inca unu dar repet o relatie nu o aventura sau o scapare. Eu trec mai repede cu vederea la o greseala daca este prima data dar stiu ca daca mai se repeta sa fie sigura ca dupa ma razbun de 10 ori mai rau ( sunt foarte razbunator )

| Marynna a răspuns:

Sa il prind cu un barbatlaughing

sau daca ar avea si alta relatie in timp ce e cu mine, probabil ca o mica aventura as iertathinking toata lumea mai greseste, dar sa imi zica ca e bisexual sau gay sau sa aiba 2 relatii in acelasi timp, nu cred ca as putea sa iert

dar tu?smug

| BlueHusky a răspuns:

Niciodata nu spune "niciodata" happy

| edy132 a răspuns:

Sa fie indiferenta fata de mine. Sa apara cineva nou in viata ei si sa fie mai presus de mine ca importanta(asta exclude familia).

| Christa a răspuns:

Sa se intample ceva rau, sa am nevoie de el, si sa nu-mi fie alaturi happy. Dar si asa, cred ca l-as ierta.

| annna a răspuns:

Daca m-ar inselabig grin

| BrD a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat va iertati orice happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot ierta cam orice, mai putin minciuna.
Sunt setata genetic sa nu suport sa fiu mintita laughing.
Si chiar daca adevarul doare, il prefer.
Daca ma inseala prefer sa imi spuna decat sa joace doua lozuriwinking.
Si na, cum spunem mereu, comunicarea e baza.

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-si leoceorleasca testiculele

| byby_7370 a răspuns:

Nu l-as ierta niciodata daca m-ar insela.il iubesc si suntem impreuna de 3 ani jum si avem si un copil dar daca m-ar insela nu l-as ierta pentru nimic in lume.stii vorba aia... ce tie nu-ti place altuia nu-i face sunt foarte orgolioasa si nu imi place sa fiu calcata in picioare dk iubesti o persoana cu adevarat nu inseli.eu una asa cred ca este corect.