| Foxyyyy a întrebat:

Ce nu i-ai putea accepta partenerei/partenerului tau?

14 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Sa ma insele. Asssa ceva ar insemna sfarsitul imediat al relatiei.

| Foxyyyy explică (pentru SkyPilot):

Si in afara de infidelitate?

| SkyPilot a răspuns (pentru Foxyyyy):

Sa nu o duca mintea.
Sa nu pot avea incredere in ea (in sensul ca stabilim una si face alta).
Sa aiba probleme de igiena.
Sa fie genul foarte lenes, care nu face absolut nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Minciuna, si falsitatea. Daca are ceva de zis sa zica in față, nu sa vorbeasca cu altii pe la colturi, adică să bîrfească.

| Mirke a răspuns:

Sa fumeze fata de mine, mi de pare lipsa de respect si o denigrare a ei in fata mea, nu suport fumul de tigara si pe cei ce ma afuma!

| Pinocchio a răspuns:

Pe langa enumerate mai sus as putea adauga si rautatea, indiferenta.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Inselatul,igiena (cum naiba sa puti?), sa nu lege doua vorbe intr-o fraza, lenea.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Minciuna fara rost, infidelitatea si indiferenta. Restul se pot discuta.

Răspuns utilizator avertizat
| bogdanForever a răspuns:

Eu ii pot accepta orice cat timp ea imi va accepta mie cum suntwinking

| girlpoisson555 a răspuns:

Scurt pe doi.
MINCIUNA.

| cineva666 a răspuns:

Sa ma insele,sa ma loveasca, sa ma jigneasca, sa ma neglijeze, sa fie indiferent, sa nu comunice cu mine...etc.

| cineva666 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nici eu nu as accepta asa ceva

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minciuna, și totul pleacă de la ea!
Pa, pa.