| potatodespotatonr12345 a întrebat:

Ce numar ar trebui sa poarte fetele la sutien (tate).

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Numarul sau indicativul care precizeaza marimea sutienului potrivit, trebuie sa fie ales in functie de marimea/dimensiunea, adica de volumul sanilor fiecarei fete/femei. big grin

| Hammurabi a răspuns:

"Ce numar ar trebui sa poarte fetele la sutien"? laughing de parcă toate ar trebui să poarte același număr? Sau ai vrut să întrebi cât de mari trebuie să aibă țâțele?
Dacă ți-e târșeală și să pui o întrebare direct din spatele unui nickname la ce să te mai aștepți când o să fi cu ele în fața ochilor? laughing

| H321G4U5 a răspuns:

Depinde de fiecare ce nr are.