| Adys a întrebat:

Cum ar trebui sa fie un baiat normal care sa fuga tate fetele dupa el?

Răspuns Câştigător
| Adriiiii a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti!

| PVAAVU a răspuns (pentru Adriiiii):

"Trebuie sa fii tu insuti"; draguto, pune mana pe o carte, ca sa intelegi si tu intrebarile pe care ti le pune cineva.Cum sa-i spui asta bietului baiat? Tre` sa fii tu insuti/insati ca sa gasesti persoana cu care sa te potrivesti, sa gasesti grupul in care sa te integrezi, da` ca sa te placa orice fata iti apare in cale:asta n-am mai auzit-o.El a intrebat cum trebuie sa fie ca sa-l placa orice fata are in cale, nu fata cu care-i de o minte.Ca sa te placa fetele trebuie sa ai ce le place lor (asta am gasit pe TPU). Fetele prefera baietii plini de viata, amuzanti si in compania carora sa nu se plictiseasca.Eu vorbesc la general, dar sigur ca sunt si fete carora nu le plac astfel de baieti.
Da zau, cum naiba sa-i zici ca fetele fug dupa tine daca esti tu insuti? Daca pui un tocilar sa stea cu niste fete in pas cu moda, crezi ca fuge vreuna dupa el? Ti-as mai da niste exemple, dar cred ca ma vei pupa pe buze (si inca cu talpa piciorului).

| PVAAVU a răspuns (pentru Adriiiii):

Asta e o idee de cac*t, iar ce ai spus tu nu poate spune decat o tarfa.

5 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

raised eyebrowsDar de ce ar trebui sa fuga toate fetele dupa tine?
Poarta-te normal!
Si daca vrei sa fuga dupa tine toate pitipoancele, arata si tu ca ai bani, alea, alea, ca asa-s majoritatea fetelor din ziua de azioh go on.

| Ballet a răspuns:

Buna.
Du`le cadouri la toate fetele din scoala in fiecare zi (:. O sa vezi ce te admira. ^^'
La printese fitoase : Haine si make`up.
La fetite emo`: CD`uri cu Death Metal si cat mai mult negru.
Fetite scene: Hello Kitty.
Anime fan`girls : Orice cu baieti anime.
Fetite` normale: Bomboane si flori.

Vezi sa nu te confunde cu Mos Craciunbatting eyelashes

| Edward_2553 a răspuns:

Deci tu ai 10 ani? stai calm eu am 18 si nu fuge nici o fata dupa mine nici daca ii fur geanta.cresti si astepti sa apara printesa visurilor.cruda realitate.sau daca ai voce apuca-te si canta poate vei fi justin b. junior si asa o sa vina dupa tine si babutele de 90 de ani