| adrianajollie a întrebat:

Ce parere aveti, baieti, despre o tipa care nu are cine stie ce prietene/prieteni, serioasa, care in week-end, in loc sa stea prin baruri, terase, pub`uri, cluburi, prefera sa stea si sa citeasca? Care nu are cine stie ce experienta cu baietii ( a avut relatii, dar nu foarte serioase si de fiecare data ea a fost cea care a suferit).
Si cum o pot face pe prietena mea sa nu mai sufere dupa fiecare baiat in parte? Imi spune mereu ca nu`i e de ajuns ca`i sunt eu ca prietena cea mai buna aproape straight face.

3 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

As prefera oricand o tipa care e cum ai descris-o tu, decat o pitipoanca lipita de baruri si cluburi. Cat despre prietena ta... ar putea sa aiba mai multa incredere in ea. Probabil are niste complexe si de asta sufera dupa baieti. Poate se teme ca n-o sa gaseasca alt baiat in locul celui pe care l-a pierdut. Aminteste-i ca e plin fiecare oras de baieti, e de unde alege.

| anaid a răspuns:

Hai sa o luam pe rand.Deci.mie mi se pare ok ca nu merge prin cluburi in weekend si prefera sa citeasca o carte sau sa faca ceva pentru cultura ei.In ceea ce priveste baietii.relatii poti avea doar daca iesi...te distrezi.cunosti lume. daca stai in casa cu o carte in mana poti sa fii sigura ca nu vin baietii sa iti bata in geam sa te intrebe cum stai cu sanatatea...si sa iti spuna ca nu ii esti de ajuns mi se pare un egoism exagerat.adica dupa ce ca ii esti alaturi si incerci sa o ajuti iti reproseaza chestia asta. daca nu ii este de ajuns.sa faca ceva in privinta asta!
Tu nu ai nici o vina, ii esti prietena adevarata, ea in schimb are o problema...

| sysy_1065 a răspuns:

Pai si eu am fost in situatia ei dar pana la urma am trecut cu bine etapa asta...pur si simplu invat-o uh sa iasa prin club invat-o uh prin baruri si etc spune-i ca o viata are macar sa se distrezewinkingj repeta-i de fiecare data ca baietii sunt doar niste copii care nu stiu ce vor.sinker o poti face pe prietena ta sa fie cum vrei uh daca stii cum sa o iei nu mai stiu ce sa zic decat succes! app kati ani are pr ta?:*:*:*