| MarcoPolooo a întrebat:

E ceva neobisnuit sa nu fi avut niciodata vreun prieten fata? Adica prietena si nimic mai mult.
Mereu am avut numai prieteni baieti. M-am inteles bine cu mai multe fete de-a lungul vietii, dar nu pot sa le zic prietene.
Voi ce parere aveti? Voi baietii ati avut pana acum prietene fete? Dar voi fetele ati avut baieti prieteni?
P.S. sunt baiat si am 16 ani

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar, nu prea stiu ce sa spun despre asta. Nu cred ca e foarte neobisnuit. Da, chiar cel mai bun prieten al meu este un baiat?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Dacă te-ai înțeles bine și cu fete, înseamnă că ești destul de sociabil.

| Clytia a răspuns:

Am avut și prieteni băieți. Pot să spun că mai am, dar nu foarte apropiați. Însă, cam de fiecare dată au apărut și sentimente de partea unuia. Și așa s-au cam destrămat aceste prietenii...

| Saya666 a răspuns:

Salhappy
Sunt fată sunt detașată de felul meu mie cam greu sa numesc pe cineva prieten mai ales la cum sunt eu, deși lumea mă ia drept exemplu?
Nu e foarte neobișnuit... poate nu ai găsit fata potrivită cu care sa vb liber, sau sa te simți deschis sa vorbești cu ea, comunici, ori ești timid❣️