| dididedediu a întrebat:

Ce parere aveti cand un baiat loveste o fata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu pot sa am o parere buna despre cel care loveste o fata, nu-i frumos.

| ionutzul31 a răspuns:

Cel ce loveste o femeie se mai poate numi barbat?

| Adry05 a răspuns:

Un gest oribil. Ştii vorba aia: 'nu se da într-o fată nici cu o floare'

| vali1985 a răspuns:

Nu este bine sa lovesti o fata.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce, asa dintr-o data e un semn de trimitere la nebuni

| dragos9234 a răspuns:

Prost.
Daca are chef de bataie sa se bata cu cineva asemeni lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are un motiv întemeiat, o părere bună. Dacă vrea să pară " şmecher " în faţa cuiva, o părere proastă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum au spus multi, ala nu mai este barbat, este un animal.Dar mi s-a intamplat si desi stiu ca nu e frumos din partea unei fete (si stiu ca trebuia sa dau eu dovada de maturitate, adica sa plec pur si simplu), l-am cam... pocnit si eu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata aia e o curva, nu e de ajuns o lovitura, daca nu a facut nimic, atunci e un dobitoc.

| Manuellllaa a răspuns:

Draga mea, acela nu este barbat, daca a lovit odata fi sigura ca mai loveste si a 2 a si a 3 a oara crede-ma pe cuvant, stiu din cazul verisoarei mele.Eu i-am dat 1 palma zdravana iubitului meu insa altu putea sa mi`o intoarca insa el m-a luat in brate si a inceput sa planga.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Nesimtit laughing De fapt ala nici nu mai e "barbat"...winking

| Kennziiie a răspuns:

Javră.

| Mlov3u4ever a răspuns:

Ca este un nesimtit big grin. Nu se loveste o fata chiar daca a gresit, poate rezolva problema prin comunicare nu neaparat lovind-o.happy

| IoanapSG a răspuns:

Este foarte urat ca un baiat sa loveasca o fata.

| IulianDBI a răspuns:

Ala nu se poate numi baiat.happy, mi se pare un lucru patetic si ceva anormal asta, nu suport asa ceva, cacaturile astea de genu ca vai "Barbatii sunt mai puternici" si "femeile sunt mai destepte", sunt niste aberatii asa de mare incat ma uimesc cata prostie poate exista in lumea astea

Răspuns utilizator avertizat
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Ca n-are nici un bun simti si n-are nici o inima eu nasi lovi o fata nici intr o catralione de ani mai bine asi medita cum sa-l ajut sa simta mai bine sau mai bine tac sa trac si la ea furia dar sal loves eu cred ca aia deja un ultimul lucru care fac barbati cu femeile asta e parer al meu.

| bernik a răspuns:

Daca fata si`o merita ....insa daca e asa din senin e prost si o va face mereu daca a facut`o odata...

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Ca e un porc fara sentimente.

| DeliricEdeVina a răspuns:

Naspa, daca ti.a dat vreo palma eu zic sa il lasi.

| nicolas25ianis a răspuns:

Inseamna ca asa o sa faca mereu, probabil a vazut asta in familie...