| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti daca i-as spune unui baiat in fata ca il plac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i in mod direct ca-l placi si esti convinsa ca acceptand o relatie cu tine ar obtine exact ceea ce-si doreste de fapt, o iubita adevarata. Succes.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Buna. In felul acesta i-ai arata ca-l iubesti cu adevarat.

| mentholinks a răspuns:

Ai demonstra ca esti foarte curajoasa spre deosebire de multe alte fete.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca te place, ar fi flatat si ati fi impreuna. Daca nu te place, depinde de cum reactioneaza (este sau nu este gentleman?).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-am spus direct unei fete ceva gen "La un moment dat,fiecare are ceva important de spus,eu astazi imi fac curajul sa iti spun ca-"si ma completeaza ea"Iti place de mine,nu?"
Ea a vrut sa ramanem prieteni,si nici acum nu imi dau seama daca ma bucur ca i-am spus,sau daca regret ca a refuzat,nu imi dau seama ce simt,a fost prima fata la care i-am spus ca o plac,ignorand asta, ori s-ar bucura si probabil ati fi impreuna, ori ar vrea sa ramaneti doar prieteni, sau depinde de ce baiat este, o sa isi bata joc de tine (mai putin probabil).

| Otto2014 a răspuns:

O sa faca misto de tine,daca nu te place, cand mai treci pe langa el, uita-te in ochii lui, daca se dilata pupilele, te place.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Depinde cum reactioneaza, daca te place o sa fie fericit, daca nu te place, nu o sa fie