| ladygaga_9914 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii timizi care niciodata nu`i vor spune unei fete ca o plac?sad

Răspuns Câştigător
| Cryssbest a răspuns:

Ca gresesc enorm, iarta-mi sinceritatea! Pierd enorm si peste ani de zile se vor intreba "Cum ar fi fost daca?"

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca o sa ii cuprinda regretele la batranete. Daca nu acum alergi dupa fuste atunci cand?thinking

| Bacemi a răspuns:

Nu pot spune decat ca imi pare rau pentru ei. Ar trebui sa incerce sa iasa din situatia asta. Totodata insa ei ar trebui sa aiba grija si cu anturajul. Deseori timiditatea e accentuata datorita anturajului nefast. Daca ar sti sa isi aleaga prieteni adevarati le-ar fi mai usor sa prinda incredere in ei. Si eu am fost super timid si inca sunt intr-o oarecare masura. E destul de aiurea sa placi pe cineva si sa nu poti sa ii spui. Am trecut prin diverse situatii si nu m-am simtit bine deloc.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Trece viata pe langa ei si nu stiu s-o apuce! Ocazii pierdute care nu se mai intorc. Pacat!

| aquila_4553 a răspuns:

Ca vor pierde sansa de a afla daca fata simte acelasi lucru pentru ea, sau ca sunt norocosi pentru ca pot strica o prietenie daca vor dezvalui acest lucru unei colege sau prietene...in nicun caz nu ii resping pe baietii timizi. e mult mai bine sa ai langa tine un tip timid decat unul care sa le fluiere pe altele cand sta cu tine.sau sa te abordeze crezand ca e ireztibil.

| cristina a răspuns:

Ca gresesc
viata e scurta
azi esti maine nu sti ce va fi
si de aia trebuie traita la maxim
mai tarziu ii va parea rau de anii astia ca i-a pierdut aiurea in loc sa se bucure de ei
fundita?

| gabrielgypps a răspuns:

Ca daca i/ti place de unul si vezi semne ca e mort dupa tine insa e mut si fricos, sa. l iei de mana si fara sa fii badarana, sa iei initiativa.asa o sa aiba confirmarea ca il placi si o sa mai prinda aripi.
personal am o parere proasta despre timizii astia care iau de nevasta chiar pe prima care accepta sa faca sex cu ei. si dupa un timp devin cocosi si incep sa insele sotia sau sa/i faca zile grele.

| BilliOnaire a răspuns:

Pierd oportunitatea de a fii langa o persoana care ar putea fi ce isi dorea el [intelegi tuhee hee]. si e normal ca mai tarziu sa le para rau daca nu au incercat. dar daca esti in situatia asta. sincer. eu zic sa stai cu el mai mult timp nu neaparat singur, cu niste prieteni.happy. si daca observi ceva, ca si cum ti'ar da impresia ca te plac. spune'i tu. stiu ca e usor d zis si greu d facut. dar. merita incercat. in plus nu e o crima sa iti placa cineva nu?happy

| BilliOnaire a răspuns:

Pierd oportunitatea de a fii langa o persoana care ar putea fi ce isi dorea el [intelegi tuhee hee]. si e normal ca mai tarziu sa le para rau daca nu au incercat. dar daca esti in situatia asta. sincer. eu zic sa stai cu el mai mult timp nu neaparat singuri, cu niste prieteni.happy. si daca observi ceva, ca si cum ti'ar da impresia ca te place. spune'i tu. stiu ca e usor d zis si greu d facut. dar. merita incercat. in plus nu e o crima sa iti placa cineva nu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresesc foarte mult pentru ca nu au nimic de pierdut, chiar nimic, daca te refuza ce se intampla? Incerci la urmatoarea, asa trebuie ganditbig grin

| cipry_8890 a răspuns:

Pai probabil au vazut ca fata e curva