| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Am si eu o intrebare
Peste tot spune ca uni baiat ii plac fetele timide si sensibile dar toti prefera curvele!
Scuzati.mi expresia!
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curvele-s mai uşor de convins, iar cum unii băieţi gândesc cu capul care nu trebuie, se ajunge inevitabil la alegerea greşită. Bine, nu-i chiar greşită, că nu-i sfârşitul lumii, nici crimă, dacă alegi o curvă în detrimentul unei fete serioase.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Is mai ieftine decat voi astea timide care pana ajungi la sex esti golit de banii, timp

| gingergirl1 a răspuns:

Hmm...la asta m-am gandit si eu de foarte multe ori! thinking
Uite,de exemplu! Am o colega care a fost cu sute de baieti(nu exagerez straight face Si nu inteleg ce vad toti la ea! Nici colegii nu prea o suporta mai ales ca a fost cu un baiat de care mi-a placut ca sa-si bata joc de mine! (ma rog,acum poate sa-l ia cu cea mai mare placerelaughing Acum este cu un baiat suuuper dragut, la locul lui, de treaba, nu isi bate joc de fete etc! Deci e clar ca il plac! Dar nu le dau mai mult de o saptamana! Pentru ca isi bate joc de el, dar si el e...nu inteleg de ce il atag c*****e! straight face Ma rog vad eu ce fac sa-l atrag!smug

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu. toti merg la curve, dar de stat stau langa o fata pe care ei o cuceresc si culrvele se lasa prea usor ca sa zici ca le cuceresti.

| sayWhaaat a răspuns:

Pai daca voi va lasati greu, asta e.

| Titanos a răspuns:

Clar curve. Sunt ma ieftine la pret.