| MaicutaGabriel a întrebat:

Ce parere aveti de baiatul in zodia sagetator?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Toata lumea are si defecte si calitati. Conteaza foarte mult si contextul in care se manifesta.

| NAT0 a răspuns:

Cel mai bun. laughing

| Desireღ a răspuns:

Părere rea, scuză-mă

| deeeaqq a răspuns (pentru Desireღ):

Așa e, ai dreptate.
Și eu la fel.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Daca alegi sa ai relații sexuale sau sentimentale cu bărbați în funcție de zodia lor o sa ai parte numai de "fericire"!hee hee)

| kavasaki99 a răspuns:

Eu sunt săgetător.

| gabriela2201 a răspuns:

Flusturatic (umla din floare in floare), dar foarte iubitor cald si pasional cand sta locului pentru putin timp.

| DricA a răspuns:

Parerea mea e si buna si rea :)) Am avut un iubit sagetator, a fost binisor, dupa care am inceput sa avem fel si fel de neintelegeri. Am si doi prieteni sagetatori cu care am o relatie de prietenie foarte faina. Depinde de fiecare in parte si de ce zodie esti tu. Intra pe zodiacool.ro si fa un calcul de compatibilitate, sa vezi ce te asteapta daca il ai in viata ta :))
https://www. zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/sagetator

| Paleontologul a răspuns:

Foarte bun

| Tiberiu567362 a răspuns:

Zodiile nu ar trebui sa influenteze parerea ta despre cineva
Eu am un coleg nascut cu o zi inaintea mea, amandoi avem aceeasi zodie, dar suntem foarte diferiti
Zodia se bazeaza doar pe data nasterii si nu e un factor decisiv in viata