| Aly01 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care sunt in zodia sagetator?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Cunosc multi oameni care sunt in aceasta zodie.
Mie mi se pare ca sunt caracterizati de cuvantul "independenta". Iau initiativa in orice lucrare le apare in fata,nu depind de deciziile altora, sunt rebeli si putin aroganti.Din cand in cand se considera superiori. Sunt impulsivi, foarte sociabili, iti face mare placere sa fii alaturi de ei.
Parerea mea este ca sunt lideri innascuti, singurul defect al lor fiind aroganta care nu se manifesta la toti din aceasta zodie, doar la cei pe care ii cunosc eu...
Este doar parerea mea!
Succes!

-Blytz-

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Fiecare om este diferit.E imposibil ca toti cei aflati intr-o anumita zodie sa aiba exact aceleasi gusturi, trasaturi, capacitati etc

| KamaSutra a răspuns:

Sagetatorul este o zodie de foc.
Persoanele nascute sub acest semn zodiacal mi se par puternice, prietenoase, putin cam arogante

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu prea cred in zodii.

| RiRikk a răspuns:

Sagetatorul este zodie de foc.
Nativul din zodia Sagetator este prietenos, pasionat, tolerant, îi place libertatea si aventura. Poate fi extravagant si necioplit. Nativul Sagetator este calauzit de idealuri, pâna când se hotaraste sa se retraga într-o pozitie sociala sigura. E amabil, deschis, optimist. Poate fi, însa, si extrem de arogant.
Bineinteles, fiecare persoana e diferita. Daca vrei sa afli cum te-ai potrivi cu un Sagetator trebuie sa spui si zodia ta laughing