| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de crema pentru marirea penisului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Toate medicamentele, cremele, lotiunile sau instrumentele ultra sofisticate sunt produse bune de stors banii dela naivi sau prosti de-a binelea. Pana in momentul de fata nu s-a inventat nici un medicament sau metoda care sa aiba rezultate reale. Vorba d-lui InquireWithin, cel ce va descoperi asa ceva sigur va deveni miliardar.

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Toate aceste produse suunt escrocherii. Cand va exista un produs care sa functioneze cu adevarat, vei afla despre el la stiri la TV, iar descoperitorul va fi miliardar.

| Lawliet14 a răspuns:

Acum, radem, radem, dar ma mir ca ti se accepta poza aia porno.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar crezi vrăjelile astea?

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietena mea mi-a spus de asa ceva, daca e adevarat? Trebuia sa o si intreb daca l-a testat cineva dar am impresia ca zicea ca cineva l-a folosit. Hai, nu-l ia cineva sa vedem daca barbatii vor putea fi mai multumiti in viitor de barbatia lor? laughing Nici n-avem nevoie de 5...

| Clantza a răspuns:

Marimea penisului este o caracteristica genetica, nu o poti modifica decat prin operatie. E cam aceeasi poveste ca marimea sanilor la fete.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute