| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de pastilele pentru marirea penisului ati incercat asa ceva baieti sau ati incerca?happy

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu exista pastile de alea, exista Elasexygagicalove struck

| doctginecolog a răspuns:

Salut,nu am incercat, dar cea mai buna pastila pentru marirea penisului este pi.zdarolling on the floor

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| DfakfLaf a răspuns:

Salut. Eu personal nu am incercat, dar am un prieten care a incercat cu jumate de an in urma si nu lau ajutat deloc. Acum vrea sa-si faca o operatie de marirea a penisului. Eu ti-as da un sfat ca sa nu faci lucrul acesta, da daca nu ai ce face cu baii poti sa incerci. Sper ca tiam ajutaT funda?

| george091 a răspuns:

Am folosit pastilele NaturalXL si am obtinut marirea penisului. E drept ca nu am rezultate precum au scris ei pe site, dar modificari exista. Pentru cei care vor sa afle informatii despre produs va puteti documenta pe www.naturalxl.ro

| georgyan20 a răspuns (pentru george091):

Si pe mine m-a ajutat NaturalXL sa-mi imbunatatesc performantele sexuale. E drept ca l-am luat doar intr-un tratament de o luna de zile, dar viata mea sexuala de dupa s-a imbunatatit foarte mult!
Ce mi-a placut la el, a fost ca rezultatele au ramas!