| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de ea?http://www.facebook.com/scarlat.elena

12 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Conteaza parerea ta despre ea.Dar daca tot vrei sa imi afli parerea, afla ca nu este genul meu.Nu-mi plac fetele care isi lasa bretonul pe spate asa

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Arata foarte bine! WOW

| IanSomerhalder a răspuns (pentru 4l3x4nd3r):

Vb serios?

| 4l3x4nd3r a răspuns (pentru IanSomerhalder):

Sa fiu sincer da

| 4l3x4nd3r a răspuns (pentru 4l3x4nd3r):

Orce sa intimpla parerea noastra nu conteazabig grin dar poate te incurca cu ceva sau poate nu

| ZEU93 a răspuns:

E acceptabila sa zicem thinking dar poti sa gasesti una si mai buna happy

| Cornelutz a răspuns:

E super blondy

| YonelaM a răspuns:

Oooo arata destul de bine!

| SuperLinda a răspuns:

Cum sa i lasi facebookul aici ca sa-si lase parerea despre ea toti disperatii straight face conteaza daca iti place tie nu ce parere vor acea ceilalti cand o sa te vada cu ea pe strada happy