| sieupeaici1976 a întrebat:

Ce părere aveți de femeile de 40 de ani care fac avansuri bărbaților de 20? Credeți ca aceștia ar trebui sa le accepte avansurile și sa facă dragoste cu ele?

Răspuns Câştigător
| mi25 a răspuns:

Primul meu sex a fost cu o femeie de 45 de ani. Varsta mea de aproape 17. Dar m-a invatat destule.

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De ce ar trebui sa conteze ce cred altii despre ce face un anume individ? Daca ii place de ea, sa accepte, daca nu...nu! Nu-i asa ca-i simplu?winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru o noapte ar accepta sa vada cum e cu o babaciune

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil sunt prostituate, fiindca o femeie normala, nu s-ar arunca la un copil de 20, care nu are pic de experinta sexuala si raman si nesatisfacute.

| FreddieM a răspuns:

Patit pe propria piele, nu avea 40, doar 30 iar eu 18. Si eram virgin. Au urmat 7 luni de sex in fiecare zi.
Deci sunt pro.
Cheers

| alexalx1234 a răspuns:

Le-aș scuipa în față

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta.
Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par cam scârboase în general legăturile, mai mult sau mai puţin profunde, între doi oameni care ar putea fi părinte şi copil sau bunic/ă şi nepot/nepoată.Dar nu contează ce cred eu.
"Credeți ca aceștia ar trebui sa le accepte avansurile și sa facă dragoste cu ele?"
Dacă e vorba doar de nişte simple aventuri şi nimic mai mult, nu văd să fie aşa mare lucru. Dacă era vorba de ceva serios, atunci stăteau altfel lucrurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găina în vârstă face ciorba bună.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Bolnave mintale

| Goddessss a răspuns:

Yuck

| MrsHelp a răspuns:

Cred ca atractia nu tine cont de varsta si atat timp cat nu e hartuire si avansurile sunt reciproce, go for ir