| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de filmul"Paranormal Activity", se spune ca este real., voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| nike19 a răspuns:

Asa am auzit, si din cele 2 vazute de mine pana acum ( pe 3 nu am apucat ) mi se pare f tare si cred ca e real 80%

6 răspunsuri:
| IanSomerhalder a răspuns (pentru nike19):

Woooow mai bine nu puneam intrebare, decat sa ma speriii!

| nike19 a răspuns (pentru IanSomerhalder):

Tu le ai vazut pana acum? care ti a placut mai mult.
asa am auzit ca e inspirat din fapte reale dar s au schimbat numele personajelor pentru a pastra identitalea lu katy aia care e principala

| IanSomerhalder a răspuns (pentru nike19):

Pai nu stiu siur pe al katelea l-am vaut k mi-a aratat fratmi'o unu intr-o seara si mi-a spus ca e real:o, stiu ca aia l-a omorat pe barbatiso:d

| nike19 a răspuns (pentru IanSomerhalder):

E 1 ala. uita te la 2, la 3winking

| IanSomerhalder a răspuns (pentru nike19):

Nu am curajlaughing))app esti baiat? kati ani ai?

| IanSomerhalder a răspuns (pentru nike19):

Nu am curaj sa ma uit:desti fata sau baiat?, siii. kati ani ai?thinking