| PrettyR a întrebat:

Ce părere aveţi de "friends with benefits"? Sunt îndrăgostită de el, el nu este de mine. Şi numai aşa îl pot avea...

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

O sa iti faci si mai mult rau...tu o sa il iubesti si mai mult, el o sa te foloseasca si mai mult.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Frumoase sentimente; atunci cand esti indragostita de cineva, chiar ca nu conteaza persoana in cauza, numai ca tu esti sau confuza sau plina de tine: el nu este de tine, nu te prea vrea, dar tu doresti sa il ai...Cum vine asta?

| h3r a răspuns:

Îl ai așa, pentru că așa l-ai învățat. Pentru că tu ai vrut! Nu ai nicio satisfacție, doar plăcere. Acum spune-mi, asta-i iubirea ta? Păcat!

| BlueViP a răspuns:

CU ce te ingalzeste ca el vrea doar sex de la tine? Il poate obtine de la oricine si oricand il poate pali dragostea si tu ramai cu buza umflata. Merita? Parerea mea e ca mai bine astepti sa te indragostesti de un baiat care sa te vrea toata, nu doar de la buric in jos.

| justmebi a răspuns:

Mie sincer imi place ideea de friends with benefits... laughing

| igrek a răspuns:

Vai biata fata. Ce mai sufera ca da pasare. Nu te mai plange draga.

| MissJJ a răspuns:

Friends with benefits se refera strict la sex, fara implicatii sentimentale.Tu ai incalcat regula, el o sa mearga doar pe sex ca pana acum.Deci nicio sansa sa il mai faci sa se indragosteasca de tine.
Cel mai bine e sa renunti la acest gen de relatie pentru ca iti faci foarte mult rau, te chinui fara rezultat.

| onlyagirl a răspuns:

Stii..decat sa fii folosita mai bine singura! gandeste-te ca nu o sa poti sa te afisezi cu el, nu o sa puteti sa iesiti in parc, si canalizandu-ti sentimentele intr-o persoana care nu merita, mai bine uiti si, ...astepti o persoana care te merita.pana la urma nu stii de unde sare iepurele.si inca ceva : ia-ti zambetul cu tine peste tot.te pup!