| AndreeaPaulaa a întrebat:

Hey! Care ati vazut filmul "Friends with benefits"? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Surprinzator de amuzant si de placut. Voi lasa la o parte asemanarea cu No Strings Attached, filmul asta este mult mai bun, amuzant si chimia celor doi actori este mult mai puternica decat a cea dintre Natalie Portman si Ashton Kutcher. Filmul se vrea un pic diferit si rade putin de cliseele pe care le vezi in orice comedie romantica si chiar reuseste. Este si un pic serios pe alocuri, ceea ce ii mai da putina credibilitate. Nu credeam ca o sa imi placa asa mult. Bravo!

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

E cu siguranta pe lista me de cele mai bune filme din 2011.Doar ca finalul mi s-a parut cam cliseat

| evostyle7 a răspuns:

I-as da sub coada la actrita din rolu` principal. Atat.

| afurisita a răspuns:

Mie nu mi-a placut. Stii de la mijlocul filmului cum se va termina, si nu are pic de suspans.nu stiu, uita-te, poate nu impartasesti parerea mea. E un film de nota 6, pentru mine big grin vizionare placuta!

| Banannie a răspuns:

De acolo mi-a venit ideea cu "Banannie".

| DirTek a răspuns:

Singura mea parere e ca Justin Timberlake ar trebui sa se lase de actorie...nu e facut deloc pentru asa ceva.

| biancaioana a răspuns:

E supeeerrr taree