| anonim_4396 a întrebat:

Ce Parere Aveti De Relatiile La Distanta?:X:X:X

\p. s:besk simoO; x/

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Puiut micclove struck
Avand in vedere ca 2 persoane se iubesc cum sa nu tina?
Trebuie sa fim sicneri unul cu altul, sa nu ne ascunde, sa avem incredere unul in altul si totul va fi binelove struck
Si mai presus de toate sa existe sentimente si afectiune!love struck

8 răspunsuri:
| Allexandraaa a răspuns:

Se sfarsesc prin suferintawinking.

| Kafeeaua a răspuns:

Pai de obicei nu prea tin.
Dar daca esti indragostit la maxim de acea persoana si nu ai ochi decat pentru ea atunci nu vei vedea alt/a fata/baiat si nu o/il vei insela.
Unde dragoste nu e nimic nu e.dar daca aveti incredere unul in celalalt atunci totul merge ca pe roate!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Puuuuuiiii.
T besccc:-x

| Haose a răspuns:

Cele mai mari rahaturi, de exemplu incepi sa fii cocalar ( ca tine ).

| anushk a răspuns:

Cam dureros...si eu am o relatie la distanta.ne despart 500 si ceva de km, dar asta e.cand iubirea e prea mare induri big grin

| iuli_2345 a răspuns:

O parere ff buna.Eu sunt in aceasta situatie.Nu e vb de cateva orase ci de 3 mii de kmstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg daca **** e mai lunga decat distanta in rest nu vad rostu sa va chinuiti asa straight face. Plus ca veti simti intr'un moment nevoia de o imbratisare, o vorba calda, un sarut si se va ajunge la inselat.

| Donny_4958 a răspuns:

Captivante dar nefolositoare.