| lacra1998 a întrebat:

ce parere aveti de relatiile la distanta?happy funda

17 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mi-a mancat viata! si raman urme.

| RAY a răspuns:

V-ati cunoscut deja real?

| lacra1998 explică (pentru RAY):

Da.Dar el e din Ploiesti ne cunoastem de 6 luni si in urma cu 2 sapt a venit prima oara in Bucuresti, a fost super dar a spus ca nu stie cand mai vine.

| RAY a răspuns (pentru lacra1998):

Depinde de incredere,asta e baza unei relati indiferent de situatie real sau distanta,conteaza daca ai incredere in el,daca merita asta,daca tia demonstrat asta,daca esti convinsa de el? ca baiat are nevoi intelegi,nevoi sexuale care nu cred ca le va ocoli,asa ca ai grija mare,eu unu nu as avea credinta oarba in nimeni, nu poti sti ce face acuma,chiar nu poti, numai vb de dor, de lipsa unei relati, asa doar prin tel e un chin, cum a fost intarnirea?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu una buna...

| Danysan a răspuns:

Sunt oki dar cu, Conditia sa ai foarte mare Incredere si planuri de Viitor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mult comunicati, si tineti legatura daca chiar aveti lucruri in comun si cel mai important va placeti unu pe altu totul e posibil o relatie la distanta poate devenii reala dar cu eforturile voastre daca stiti amandoi ce va doriti! se spune ca ochii nevazuti se uita! Nu uita cel mai important e sa stiti ce vreti! Si nuuita Nimic nu e imposibil!:*:*pupicii

| Johndoe2023 a răspuns:

Sunt cele mai frumoase.
relatii de iubire lipsite de implicatii
poti face ce vrei cand vrei, doar sa gasesti scuza buna.
ii zici ca te bagi la somn si apoi te schimbi iesi in oras, te distrezi, ii zici ca ti-e rau sau ca nu merge netul sau ca esti la o intalnire de afaceri cand iesi la baut... suuuuuuper. si ea va fi tot tp alaturi de tine, iti va zice ca te iubeste, iti va zice vorbe dulci

| Jony123 a răspuns (pentru Johndoe2023):

Ce raspuns de neam prost. tu asta faci? indrumi fetele la prostii de astea? foarte frumoswinking

| Johndoe2023 a răspuns (pentru Jony123):

Merci big grin

| unknøwn a răspuns (pentru Johndoe2023):

Într-o relaţie de iubire poţi să faci ce vrei, când vrei.
Într-o relaţie de sclavie nu poţi.

| SadBlackAngel a răspuns:

N-o sa tina mult o relatie la distanta

| ByCats a răspuns:

Nu stiu ce sa spun! majoritatea nu prea tin! dar sunt si cazuri fericite!

| SergiuDub a răspuns:

Intr-o relatie la distanta, toti 4 sunt fericiti happy

| Bonbonita a răspuns:

Sunt unele situati in care "cuplul de la distanta" sau cunoscut si au ramas impreuna, eu nu prea am incredere de la relatiile de la distanta ca cine stie cine e in fata calculatorului si te poate pacali. si de obicei nu tin prea mult. :*

| Bonbonita a răspuns:

Stiu persoane care sau intalnit in real si sunt impreuna, dar eu nu cred in relatiile de la distanta, cine stie cine e in fata calculatorului si te poate pacali cu o poza. Eu cel putin nu cred in "relatiile de la distanta" :*

| CorynaDlk2000 a răspuns:

Mie mi se par ok pentru ca cu cat distanta e mai mare cu atat vrem sa ne vedem mai des :*