| CassianR a întrebat:

Ce părere aveți de Taher Sonu și Arta Seducției? Am tot căutat pe internet păreri dar nu prea am găsit absolut nimic. Încercat tehnicile lui de câțiva ani încoace și de obicei reacțiile erau chiar opusul a ceea ce spune el că vei obține dacă le folosești. Oare numai eu consider că copiază pur și simplu niște chestii din Statele Unite care nu se aplică la noi în România de nicio culoare? (Pentru cei care nu știu, este un individ destul de popular pe YouTube care susține că este psiholog și care tot felul de sfaturi despre cum să ai succes cu femeile, puteți să căutați puțin înainte de a răspunde.)

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Eu zic sa nu te mai iei după așa ziși experții în seducție.Da îl știu pe Taher Sonu și nu mi se pare cine știe ce.Si parca mai era unu din Brașov care organiza tabere de seducție la Vama Vechelaughing)).
Păi nu ți-au mers metodele alea de seducție pentru că nu se pliază pe personalitatea ta și nu erai natural când abordai fetele pe strada.
Mie personal mi se pare o pierdere de timp să asculți de așa zisei experți în seducție.

| timidu89 a răspuns (pentru LordCristobal):

Cum e si ala Niculescu speakermotivational, un sarlatan care face bani de pe carca credulilor. Nu e asa cum scrie el, ca nu e magie ce zice el laughing) Daca avea o bagheta magica mai ziceam. Dar sunt care cred si in tipe ce citesc in carti de tarot, asa zise vrajitoare. Nu exista secret al succesului, cel putin nu le gasesti in situatile date de mine.

| LordCristobal a răspuns (pentru timidu89):

Da și Niculescu e foarte enervant și insistă pe niște care probabil au mers la el dar nu se aplica la toată lumea.
Pentru că fiecare om e unic prin toate calitățile și abilitățile sale.
Și reteta succesului nu poate fi aceeași pentru toată lumea.

| timidu89 a răspuns (pentru LordCristobal):

DA E CA CU AMBALAJUL ALA FAIN, DAR CAND DESCHIZI RAMAI DEZAMAGIT. Alea sunt povesti ca iei un pachet de 3-5 clipuri si gata dupa esti as laughing Ca si eu as vrea sa vand gogosi ca el si sa curga bani big grin Ca ma injura unul si altul? laughing Cand ai bani te doar la banana. Si la gagici nu e cum zice el, ca cred ca inte ca era combinat cu una misto cu bani, el avea un Logan amarat si bani slab de tot laughing) Care are papagal si stie minti poate zice orice, ca care nu il cunoaste si crede. Ca daca am si eu bani ca Leo de la Stehaia sa zicem, si pe mine ma vor pitipoancele sau destule femei. Nu trebuie sa fiu destept sau sa arat ca un model. Le doar pe ele la piersica si de ai ceva probleme, banul vorbeste. Si sa fi bun doar la lins, tot te vor laughing Marco Polo del Nero si una Lisa Brasil parca, el 80 ani si ea 30, El fost presedinte al federatiei braziliene de fotbal si ea ceva actrita parca. Ceva bani tot are fata, eu nu ma incurcam cu un tutankamon niciodata. La noi e Lis cu Oana. Eu zic ca degeaba esti inteligent daca nu prezinti potential, nici sa fi atragator nu e suficient. Iti trebuie mai mult de o calitate ca sa prezinti interes pentru femei.

8 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Un sarlatan, ca orice alt pick-up artist!

| Danny28 a răspuns:

Taher e super ok pe lângă Loren Loghin, cel din urmă fiind un idiot nemaivăzut, la propriu.

| Perfekt a răspuns:

Acum mulți ani când scria pe blog mi se păreau niște scene fanteziste din filmele americane, zici ca au rămas la fel?

| CassianR explică (pentru Perfekt):

Din punctul meu de vedere și în experiența mea Da, am încercat efectiv toate sfaturile spuse de el și foarte puține au adus rezultate și rezultate cu neînsemnate, dar voiam să văd poate sunt care au avut succes cu ele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CassianR):

Cand nu ai bun simt si respect pentru femei, nici una nu va sta langa tine, asta este purul adevar, de ce nu a functionat niciodata la tine arta seductiei!