| theeternal a întrebat:

Salut,

Știți careva dacă tipul ăla de la Arta Seducției, Taher Sonu, e "legit"? Și dacă Răspunde la e-mailuri?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tipul ala pacaleste barbati pentru banii, ce vb el acolo nu are legatura cu stiinta si cu minciuni, vrajeli, in fapt aspectul fizic ne atrage la cineva prima oara, daca i cumperi cartea posibil sasi raspunda

| Berecz_Liviu_1993 a răspuns (pentru RAY):

Nu-i adevarat. Incearca, sa te convingi singur happy

| RAY a răspuns (pentru Berecz_Liviu_1993):

De ce nu incerci tu sa vb cu una frumoasa si sa vezi ca e vrajeala

| Sonu_Taher_1987 a răspuns:

Dă-i un mail, poate îți răspunde zic...

Dai fundă?

| Berecz_Liviu_1993 a răspuns:

Da, e "legit" si raspunde happy

| Berecz_Liviu_1993 a răspuns:

Am vorbit cu mai multe. Am facut sex cu mai multe. Si sunt intr-o relatie cu femeie frumoasa, deci nu e nici o vrajeala. happy Dar na... Poate tie iti place sa stai singur happy

| RAY a răspuns (pentru Berecz_Liviu_1993):

Esti amuzant apreciez asta, man imi este frica de fete ca ma bat