| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta fata?:x Ce nota merita? si vreau si niste sfaturi despre cum sa o abordez?.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=425941597447934&s et=a.141570485885048. 25466.100000962937235&type=3&theate r

7 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Salut, are ochi frumosi, mari dar nu excesiv. dinti albi sclipitori, par super ingrijit, o piele si un ten de invidiat..si nu mai continui...e frumoasa...nota 8,25

| LineGuide a răspuns:

Salut, are ochi frumosi, mari dar nu excesiv. dinti albi sclipitori, par super ingrijit, o piele si un ten de invidiat..si nu mai continui...e frumoasa..nota 8,25

| loveanime059 a răspuns:

Ce ochi mari are love strucklove strucklove struck

| StauDeSase a răspuns:

Ce tare. e de la mine din oras fata happy

| Gomez_Selena's_1992 a răspuns:

E frumoasa...dar pare cam sofisticata asa ca ai grija big grin. Ai putea sa incerci sa intri in vorba cu ea, sa ii faci mai des complimente, sa te integrzi in grupul ei de prieteni sau daca esti deja incearca sa te tii dupa ea ( nu prea mult pentru ca ar putea sa se simta deranjata). ai putea chiar sa ii propui sa mearga cu tine la un suc. Daca nu da semne ca si ea te-ar placea atunci nu fii insistent pentru ca ai putea pare un disperat happy BAFTA!

| Lylyum a răspuns:

Sincer nu mi se pare nimic deosebit!

| Malisson_Anabelle_1989 a răspuns:

Tipule, daca tu ai nevoie de parerea unor necunoscuti ca sa decizi ce "nota" merita o fata si cum sa o abordezi, am o veste proasta.