| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta fata?:x Ce nota merita? si vreau si niste sfaturi despre cum sa o abordez? ..nu se lasa cucerita.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=425941597447934&s et=a.141570485885048. 25466.100000962937235&type=3&theate r

3 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Mdaa exact ce a zis XxOanaAlexandraxX vroiam sa zic si eu deci
Bft!

| Deanme a răspuns:

E draguta. Un 9 merge.

| XxOanaAlexandraxX a răspuns:

Pare o fire vesela si pare ca ii plac plimbarile prin locuri speciale. locuri care sa o scoata in evidenta.
Eu ii dau 10 pentru ca e foarte draguta...din comentarii vad ca este si putin glumeata.
Cred ca ii place sa fie apreciata..desi daca vrei sa ii faci un compliment, incearca sa fie in mod indirect pentru ca unele fete sunt satule de,, ce ochi frumosi ai!''