| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta rochie, ma refer la prima culoare, cea frez.vi se pare potrivita pentru banchet? cum ati decrie-o de bun gust, sau nu prea? mersi vreau cat mai multe raspunsuri si de la fete si de la baieti. funda

http://www.dhgate.com/sexy-strapless-sheath-gown-with-ru ched-waist/p-ff8080812eb87df0012eb91b1aca57a9.html

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Dupa parerea mea toate culorile sunt deosebite. imi place happy este elganta si foarte frumoasa happy

| Cocodrilo a răspuns:

Frumoasa, eleganta, desi un pic cam extravaganta - depinde cum o porti... La pretul asta trebuie sa fie ceva de capul ei si ca executie. Dar comandata de pe net (neprobata) s-ar putea sa nu cada bine sau sa arate mai prost in realitate. Regula numarul 1 ar fi sa nu alegi o haina care ti se pare ca nu cade perfect perfect pe tine la proba.

| flying_4877 a răspuns:

Nimeni nu a identificat hainele