| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta rochie, ma refer la prima culoare, cea frez.vi se pare potrivita pentru banchet? cum ati decrie-o de bun gust, sau nu prea? mersi vreau cat mai multe raspunsuri si de la fete si de la baieti. funda

http://www.dhgate.com/......a57a9.html

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Mai cosmina, rochia este pur si simplu superba! daca arati pe undeva pe langa manechin nu mai te gandi ia-o si distractie placuta!

| Punctulets_2945 a răspuns:

Si mie imi place rochia. Sfatul meu e sa o porti cu modelul acesta de pantofi http://i1182.photobucket.com/......lk_04.jpg, nu cu sandalutele acelea pe care le poarta manechinul din imagine. Distractie placuta! :*

| dddd_5757 a răspuns:

Rochia e superba.E potrivita si pentru un banchetthinking Acum depinde si de cum va arata pe tine, dar cu siguranta rochia e frumoasahappy

| Dody_4745 a răspuns:

Wow! :X:X cat de misto e! mie una da. mi se pare potrivita. e foarte draguta. atat culoare cat si modelul... si e si de bun gust. adica nici prea scurta. e foarte draguta! :Xlove struck eu una mas imbraca cu eawinking. deci. daca arati bine. cu siguranta iti va sta bine. parerea mea.