| flaviutza a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta rochie, ma refer la prima culoare, cea frez.vi se pare potrivita pentru banchet? cum ati decrie-o de bun gust, sau nu prea? mersi vreau cat mai multe raspunsuri si de la fete si de la baieti. funda

http://www.dhgate.com/sexy-strapless-sheath-gown-with-ru ched-waist/p-ff8080812eb87df0012eb91b1aca57a9.html

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Sa stii ca mie imi place, e foarte draguta! parerea mea!

| flaviutza explică:

Http://www.dhgate.com/sexy-strapless-sheath-gown-with-ru ched-waist/p-ff8080812eb87df0012eb91b1aca57a9.html