| middle654 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care umbla mereu dupa fete?straight faceeu ii urasc..credeti ca ei pun suflet int-o relatie sau toate sunt o aventura pentru ei?

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Se numesc afemeiati
toate relatiile pentru ei sunt aventuri
dar exista si exceptii
cand acei golani intalnesc fata de care se indragostesc si fac orice pentru ea si transforma asta intr-o relatie lunga si serioasa

| iccecrim a răspuns:

Peste tot sunt baieti buni, toti baietii pun suflet intr-o relatie, dar numai daca a gasit fata potrivita, fustangii acestia umbla dupa 'curve'(scuze de cuvant), adica daca un tip de acesta umbla dupa tine si tu ii atragi atentie-el te va crede curva, dar daca il vei ignora-nu te va ma deranja niciodata, asa sunt acesti baieti, pana cand vor gasi o fata ce ii vor schimba radical viata. Ei vor intelege ca e timpul sa aiba o relatie serioasa si vor renunta si la 'curve'(din nou scuze) si la orgoliu, si la reputatia sa de fustagiu(stii, pentru ei aceasta reputatie e importanta, intrucat asa isi arata ca toate fetele sunt ale lui si ca el e ca un fel 'leul' din jungla, m-ai inteles tu laughing) si vor incerca sa aiba relatii cu fata aceea. Cam asa am avut de spus, sper ca ti-am dat de inteles cate ceva, iti urez numai bine si o zi frumoasa.
Si nu te deranja din cauza acestor fustangii, se va gasi si-un baiat pentru tine, care intr-adevar te merita si te va iubi pana la Doamne-Doamne si-napoi. Papa!

| Pufosibila a răspuns:

Deci... acei baieti vor ca toate fetele sa le cada in picioare si se joaca cu sentimentele lor. Sunt doar niste profitori. big grin Nu zic ca toti baietii sunt la fel :*

| Lary9419 a răspuns:

Exista baieti care pun suflet intr-o relatie, dar sunt cam rari si chiar daca pun suflet intr-o relatie renunta usor din cauza orgoliului.
Exista si baieti care umbla dupa fete doar pentru sex, dar tot acest tip de baieti inca n-au intalnit fata potrivita pentru ei care sa le puna capac.

| Lary9419 a răspuns:

Exista baieti care pun suflet in relatie, dar din pacate sunt cam rari.
Exista si baieti care umbla dupa fete doar pentru sex, dar ei inca n-au gasit fata potrivita care sa le puna capac si sa-i faca sa se schimbe, sa devina seriosi.

| Lary9419 a răspuns:

Scuze ca ti-am raspuns de doua ori, dar nu-mi arata raspunsurile. laughing

| AwesoMeDuDe a răspuns:

Ei profita de fete deci cumva e o aventura =) funda?