| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii timizi si rusinosi(mai ales in preajma fetelor)dar care stiu sa se comporte cu o persoana(cu o fata chiar daca este timid in preajma ei)

5 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Pentru missoriginal daca e timid cu fetele nu inseamna k nu e curajos.

| ghineanamaria a răspuns:

Preferatii mei:X
Ador astfel de persoane pentru ca sunt ca minehappy
Ii consider sensibili daca sunt timizibig grin
Unele fete nu apreciaza asta dar nu stiu ce pierdwinking.

| missoriginal a răspuns:

Pai orice fata(aproximativ)vrea un baiat curajos langa ele care sa aiba grija de ele si sa le protejeze bla.bla.bla.
Dar sunt si unele fete care apreciaza un baiat mai timid

| Loveyourself a răspuns:

Mi se par adorabililove strucklove struck

| BlueDreamsss a răspuns:

Pai mie mi se par draguti mai ales daca stiu sa se comporte cu o fata