| alexvl a întrebat:

Ce parere aveti fetelor de baietii linistiti timizi?

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Sunt ok acest gen de baieti. dar noi vrem baieti mai directi care sa spuna lucrurilor pe nume. vream un baiat cu caracter puternic.

| poppies a răspuns:

Jale.Sunt o altfel de fire, mai mult baiat decat fata si nu as accepta sa fie el fata din mine, so.

| corinusdeplus a răspuns:

Majoritatea fetelor nu isi doresc asa ceva mai ales cand sunt adolescente, e senzatia aia de adrenalina, de zbenguiala totala.Cu toate ne dorim asa ceva pana la un moment dat cand obosim si ne dorim un iubit linistit care sa ne inteleaga, sa ne sustina si sa ne faca toate poftele.Eu una prefer un baiat linistit poate chiar timid in locul unui baietasi de cartier...

| dydya118 a răspuns:

Sincer, sunt si ei draguti, dar eu cred ca la varsta asta, de exemplu daca esti adolescent atunci o fata are nevoie de un iubit energic. Dar sunt si alte fete carora le plac baietii timizi.