| Ramon_Dan_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre BDSM in special mistress vs slave "stapana vs sclav"? mereu am dominat eu, de 7-8 luni, parca ma excita ideea sa fiu sclav la o femeie intr-un joc sexual, dominare, umilire, folosire, ordine. mi-e rusine sa vorbesc live despre fantezia asta, sa nu se afle etc...

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Fiecare e cu fanteziile lui, atata timp cat nu fac rau altora (cum sunt pedofilii) ce treaba sa am eu cu ei?

Exista cluburi, banuiesc ca si site-uri si forumuri pentru persoane cu astfel de fantezii. Cauta acolo oameni care au incercat deja asta si iti poti face o idee despre ce inseamna de fapt sa fii sclav intr-o relatie sexuala. Vezi ca bdsm-ul real nu e ca in 50 shades of grey!

Si nu ar trebui sa iti fie rusine cu ce esti si cu ce fantezii ai. E treaba ta, nu a celor din jur. Ar trebui sa invatam ce inseamna toleranta.

Bafta...si distractie placuta!winking

8 răspunsuri:
| Rapperităă a răspuns:

Am o parere foarte buna despre BDSM. happy Spune-i ceea ce iti trece prin cap si poate o sa vrea. Nu e nimic rusinos in a practica BDSM. Iar daca persoana cu care vrei sa faci nu iti pastreaza secretul inseamna ca nu te merita. Cauta pe cineva in care sa ai incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudati dar nu imi pasa mie de persoanele gay, daramite de cei cu fantezii mai ciudate. Fiecare cu ce il excita. Mai usor de tine, intrebi o fata daca i-a placut 50 shades of grey si stii daca sa fi cu ea sau nu laughing

| Ramon_Dan_1990 explică (pentru Oana92):

Stiu ca BDSM-UL real cu este ca in 50 shades of grey, am citit multe despre BDSM ala este o porcarie de film, cluburi de genul nu exista in Romania, m-am interesat.

| Ramon_Dan_1990 explică (pentru anonim_4396):

BDSM-UL real este cu mult diferit fata de 50 shades of grey, ala este o porcarie de film

| semyryan a răspuns:

Ba frate sunt agricultor daca vrei sa fii sclav la o femeie si vorbesc foarte serios te angajez la mine conditiile de munca:
-1 pachet de tigari
-50 lei pe zi
-3 mese pe zi
Si sta mamaie cu biciu pe tine de nu te vezi happy
Nu, glumesc nu stiu ce sa spun la problema ta de fapt nu este o problema e mai degraba o fantezie... Este ca o pozitie care te-ai saturat de ea...

| aumih16 a răspuns:

Imi plac cel mai mult alea imbracate in piele sau aia imbracati in piele sunt sexy

| aumih16 a răspuns:

Costumati asa

| aumih16 a răspuns:

Dar ce nu am spus precizat de alea gen bdsm mistress goddess domme slave astea pedepsesc barbatii baietii in general fac misto glume de ei se uita si la dotarea lor daca o au mica nu mare le zic spun voi nu sunteti barbati baieti sunteti femei fete ce e cu dotarea asta la voi ma mare pacat ca aveti dotarea asa mica si va mai numiti barbati baieti lasa ca avem noi grija de voi stati linistiti o sa avem grija sa va schimbam sexul si nu o sa mai fiti barbati baieti