| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Ce parere aveti despre accesoriile bdsm si comunitatea lor?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Cyclamen_1986 a răspuns:

Eu practic bdsm-ul de cativa ani, iti dai seama ca din moment ce il practic am o parere buna, dar nu despre asta e vorba bdsm inseamna multe fantezii foarte multe adunate la un loc, nu e neaparat necesar sa iti placa tot ce inseamna bdsm, si in opinia mea limita dintre normalitate si anormalitate e extrem de subtire... oamenii deschisi accepta mai usor ideea in timp ce altii efectiv rad... eu zic sa faci tot ce te face sa te simti bine atata timp cat o faci cu acordul ei/lui si nu e minor/a

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare cu fetishurile lui

| HazelEyes77 a răspuns:

Cam prea mult pentru gusturile mele.

| aumih16 a răspuns:

Imi place si mie asa bdsm problema este ca a evoluat intr-o panta cu tot lgbtq acum bine si vremurile s-au mai schimbat in industria asta se lucreaza cu tehnologie acum de tot felul masinarii sexuale care mai de care jucarii sexuale etc la urma urmei orice domeniu afacere evolueaza la un moment dat ca asa este normal daca nu ar evolua o afacere nici celelalte nu ar evolua de exemplu si ar ramane inapoiate si in plus de asta ar da faliment cat ai zice spune peste imediat asa

| aumih16 a răspuns:

Eu asa nu practic bdsm dar nici nu ma intereseaza asa de tare oricum imi dau seama ca in industria asta se castiga tare bine problema este daca esti casatorit nu e bine sa afle presa ca te faci de tot rasul dar si familia in general te judeca sau chestii de astea pentru ce ai devenit in bdsm pe mine ma pasioneaza in acea industrie body swap gender swap astea doua nu sunt tentat de ball torture ca e cam riscanta dar si dureroasa in acelasi timp oricum se stie ca scenele de bdsm nu sunt chiar reale totusi sunt jucate de diversi actori si actrite in fine ce voiam sa mai spun zic sunt multe chestii ciudate in bdsm ca de exemplu iti bei propria urina ori mananci din rahat **** bleah ce scarbos asa ceva sigur nu mi-ar place cu scuipat de asemenea stai cu gura deschisa si scuipa aia in gura ta iarasi alt lucru care imi provoaca sila greata tehnica body swap gender swap amintita de mine se refera la schimbarea de corpuri dintre un barbat si o femeie sau o fata si un baiat intre ei schimbarea poate sa dureze putin sau mult chiar in functie de cat de bine se simt cei doi in corpurile celuilalt daca o femeie se simte bine in corpul unui barbat de exemplu iti dai seama ca nu il mai paraseste la fel si in cazul barbatului pai daca el se simte bine in corpul femeii il mai da inapoi in nici un caz depinde in bdsm chestia asta se intampla cu o pedeapsa femeia vede de exemplu barbatul ca poarta lenjeria ei si atunci femeia se gandeste foarte serios sa ii schimbe sexul barbatului in unul de femeie foloseste diversi hormoni de schimbare de sex sau chiar operatii desi mai exista si alte cai de exemplu femeia poate pune un prezervativ folosit plin de sperma in el si il poate pune cu totul sau sa verse din el intr-o ceasca de cafea de exemplu sau intr-un pahar cu apa ori suc bere poate in fine desigur ca barbatul in acest caz poate fi usor de pacalit si bea din acea ceasca fara sa isi dea seama de ce i se va intampla noaptea sa se culce barbat de exemplu iar ziua sa se trezeasca femeie si sa nu stie ce s-a intamplat apoi sa aiba un fel de amnezie dar mai usoara exista si posibilitatea ca barbatul sa se sperie de schimbare dar desigur apoi sa ii placa ce vede adica schimbarea in fine asta este si un fel de vraja pentru ca mai exista o tehnica asemanatoare care se numeste body possession in care femeia posedeaza trupul barbatului adica fara ca el sa stie noaptea femeia intra in corpul lui si se joaca in special cu mintea lui si cu sufletul lui adica daca barbatul zice spune ca nu vrea un anumit lucru femeia vrea acest lucru dar asta se intampla la o partida de sex dragoste cand barbatul este manipulat de femeie si face fara voia lui sex oral dar si sex anal in acelasi timp femeia se bucura ca nu face chestii de astea ci doar barbatul iar la ball torture e o tehnica foarte periculoasa dureroasa consta in protejarea organului prin centura de castitate care se inchide de catre o femeie cu cheia iar ca barbatul sa poata fi eliberat de centura de castitate trebuie sa se supuna unor perversiuni sexuale ca de exemplu femeia il obliga pe barbat sa ii linga cizmele bocancii ori sa ii linga dresurile sosetele sa i le miroasa in acelasi timp este o metoda de tortura asta da mai sexy asa imi place bdsm asa dar nu sa practic intr-adevar

| Alexxxxxandraxxx explică (pentru aumih16):

happy acolo nu e bdsm, ce ai zis tu sunt doar practici de handicapati inspirate din filme porno.

| aumih16 a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Asa este dar am vazut exemple de astea oricum sunt ciudate rau

| aumih16 a răspuns (pentru aumih16):

Oricum sunt tot felul de ciudatenii care de mai de care mai ciudate normal daca tehnologia a avansat astazi bdsm il poate face absolut oricine cu conditia sa aiba talent si bdsm-ul sa fie si de calitate

| aumih16 a răspuns:

Normal si tipuri de hipnoza exista la filmele porno si anume bimbo bimbofication feminization sissy sissification findom femdom domme mistress goddess joi cei pov si astea par ciudate plus ca poti deveni foarte usor obsedat de ele dar si sa devii gay homosexual homosexuala lesbiana sau bisexual bisexuala in cel mai rau caz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin ciudate (pentru mine ) chestiile care ii excita pe ei, dar hey, fiecare cu ce ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare excitanta ideea in sine si inteleg de ce unii adopta stilul asta.Dar eu n-as gasi nicio placere intr-o experienta de genul, cel putin nu in postura de supusa.Probabil pentru ca nu suport ideea de a fi imobilizata sau de a nu avea control asupra mea. Daca as fi in extrema cealalta si eu as fi cea care ar avea controlul...tot nu mi-ar placea, dar oricum ar fi mai bine.
Accesoriile(unele dintre ele)mi se par exagerate, dar daca unora le place, e treaba lor.