| M1994 a întrebat:

Buna! Ce părere aveți de footfetshi, dominare, squrit si asa mai departe? Ma excita chestiile astea, tot ce tine de dominare! Credeți ca sunt nebun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vor ști, poate nu conștient. dar subconștient o sa știe, e suficient să-i dai o privire la picioarele ei/sau sa te uiți în ochii ei imaginandu-ti exact ce vrei să-ți facă. Majoritatea comunicării e non-verbale.
Din cate am observat eu, dominatoarele au o reacție buna cand vad că ti-e frica. Cele care nu domină, se plictisesc de asta.
Nu se arată, trebuie sa fi tu ochi și urechi la ce au de zis și semnele care le dau.

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Faine fantezii. Nu, nu ești nebun.

| M1994 explică (pentru Sofer):

Mulțumesc! Sper sa le pot pune și în practic! Mie frica sa vorbesc cu fete de fantezii astea happy

| Sofer a răspuns (pentru M1994):

Vorbești cu fete care sunt deschise și ar vorbi despre fanteziile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde numai cu cine faci asta.
Daca ai fi in stare să-i lingi picioarele sau sa te lași dominat de prima care îți iese in cale numai să te satisfaci. atunci da ești nebun. Sau prost.
Sa găsești o femeie care să știe să domine plus să fiți și compatibili, e atât de rar încât nu trebuie sa fie prioritatea ta numărul unu.

| M1994 explică (pentru anonim_4396):

Pai da, dar nu prea găsesc femei sa facă asta!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru M1994):

Lasale pe ele sa te găsească pe tine. nu invers.

| M1994 explică (pentru anonim_4396):

Pai și crezi ca vor stii ce fantezie am eu?happy chiar dacă o sa le place sa domina, poate ca nu se arata!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru M1994):

Da vor ști, poate nu conștient. dar subconștient o sa știe, e suficient să-i dai o privire la picioarele ei/sau sa te uiți în ochii ei imaginandu-ti exact ce vrei să-ți facă. Majoritatea comunicării e non-verbale.
Din cate am observat eu, dominatoarele au o reacție buna cand vad că ti-e frica. Cele care nu domină, se plictisesc de asta.
Nu se arată, trebuie sa fi tu ochi și urechi la ce au de zis și semnele care le dau.

| anaXana a răspuns:

Am dat si eu de o gramada de tipi cu footfetish, mie deja mi se pare ca e un lucru comun, oricum multi nu recunosc