| cocoshanell a întrebat:

Ce parere aveti despre ejacularea orala?

Răspuns Câştigător
| bughy89 a răspuns:

Nu sunt de acord cu rasunsurile care ti-au fost date. Nu trebuie sa se si inghita sperma. Se poate scuipa intr-un servetel foarte usor. In plus in momentul in care un baiat ajunge la orgasm prin stimulare orala este ceva deosebit. Si acum fetelor voua v-ar conveni ca in timpul stimularii orale cand va apropiati de orgasm sa se inlocuiasca limba cu degetul...nu cred!

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Bughy89 cum spui tu, dar totusi.nu esti de acord? fiecare isi da cu parerea pentru ca pana la urma de asta a fost pusa intrebarea.
In fine.eu sunt undeva la mijloc laughing

| elasexygagica a răspuns:

Delicios drooling

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Scarbos.

| BoBBy a răspuns:

Addica cumschothappy

| dorutza_9395 a răspuns:

Face parte din intimitatea oricarui om deschis. Ce parere as putea avea? Indiferenta e cel mai bun raspuns, fiecxare e liber sa faca ce vrea, cum vrea si cu cine vrea si unde vreawinking.
Astfel de intimitati nu cred ca ar putea fi postate cu raspunsuri sincere, fiindca dupa cum observ exista foarte multi critici.

| noktambul a răspuns:

Chestie de...gust!

| MissC_6297 a răspuns:

Bine spus, Bughyhee hee

| TheSkyNow a răspuns:

Proasta!

| frape22 a răspuns:

Gretoasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti sau dai? Conteaza de ce parte a baricadei te situezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista gura sa ejaculeze?