| Mariela_1621 a întrebat:

Ce parere aveti despre fantezia asta? Mie mi se pare deja prea de tot.
Iubitul meu are o propunere pe cat de ciudata pe atat de scarboasa straight face.
El imi sugereaza ca atunci cand facem sex oral, mai precis el mie, sa folosim sosuri si condimente cum ar fi ketchupul, mustarul sau maioneza iar eu i-am explicat ca e ceva dezgustator nu am cum sa accept asa ceva ca nu sunt pui la rotisor laughing asa ca l-am refuzat. Voi ati accepta asa ceva?

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Ok...
ketchup, mustar, maioneza.nuu
frisca, chili...ar fi ceva.
totusi, cred ca daca veti incerca cu chili nu va mai avea chef de sex oral cu condimente

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar sos de ciocolata, de tiramisu` sau de caramelbig grinsa fie dulce, daca tot eeh`.

Mult sporbig grin.

| Mărßă_8905 a răspuns:

Sper sa Nu te superi. Dar esti prea de tot. Adica m-am uitat peste o gramada de intrebari. majoritate spuse de tine sunt legate de sexstraight face nu ma deranjeaza pe mine in special chestia asta dar sunt exagerate POVESTILE tale Sexuale si vad ca multora nu le convinethinking cel mai bine e sa vb despre asta cu un psiholog sau asa ceva. nu vezi ca majoritatea sunt impotriva tathinking nu inteleg dc mai pui intrebari stupide cand vezi ca toti te insulta. stai deoparte si gatathinking e cel mai bine

| Crystinutza_5357 a răspuns:

Sa fim seriosi.se vede ca esti o persoana inteligenta, dar ai prea mult chef de caterinca. happy Cam urat din partea ta sa vrei sa te amuzi pe seara altora.

| Nycholas a răspuns:

Prea tare fantezia astarolling on the floor)). Doamnelaughing)

Cu frisca mergelaughing:*>.Dar alceva nu te-as sfatuilaughing)

| loy a răspuns:

As refuza clar dar daca tiar spune sa faci cu spuma de frisca si asa ai refuza