| AlisaAlisa123 a întrebat:

seara trecuta eu si iubitul meu de 1 an am vrut sa facem dragoste pentru ca el pleaca la facultate.Totul mergea bine pana cand a venit cu ideea sa isi puna nutella pe penis si eu sa ii fac oral(partea cu oralul se mai intamplase dar nutella era ceva nou).Pe moment am refuzat dar credeti ca trebuia sa accept, vi se pare ciudat?

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai iti place nutella? daca nu, poti cumpara niste ciocolata si o topesti intr-o oala cu baie de aburi si isi pune d-aia laughing

| RAY a răspuns:

Eu unu sunt imporiva zaharului, daca era miere era sanatos mai ales bio, e sunteti tineri e normal

| corbulalbrosu a răspuns:

Pana pe data de 1 octombrie cand va incepe anul universitar, pe langa Nutella ati mai putea incerca si alte produse precum Finetti sau de ce nu mierea naturala.Propun sa folositi ceva in genul saptamana si produsul si sigur vei deveni experta; in degustare bineinteles. big grin Spor la treaba si multa sanatate.

| cineva666 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))

| mihai69 a răspuns:

Da' ce, ai diabet și nu ai voie dulciuri?!?

| Emilian65 a răspuns:

Ai gresit ca nu ai acceptat sa faci sex orl cu el atunci cand el si-a uns penisul cu nutella.

| AirănMeidăn a răspuns:

m-ai facut atenta la "si-a pus nutella pe penis"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu e dragoste.p.a se baga intre craci nu in gura.iar el putea pleca la facultate si asa, ca doar a invata nu tine de un f..ai cu o tuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moment de sarbatoare.
Facultatea incepe pe 1 octombrie...

| sensualus a răspuns:

Mda, daca i si punea miere, era cam dificillaughing

| LostInPark a răspuns:

.....si din ziua aceea, Nutella a inceput sa aiba alt gust.

| Burlacu006 a răspuns:

Hmm.Spune-i ca faci asta doar daca iti pui si tu nutella pe pasarica si el sa dea cu limbuta sa vedem daca o sa-i placa.

| Devilgrim a răspuns:

Pai daca nu-ti place zi nu si o faceti normal, si de zicem noi de exemplu Da si tie nu-ti place tu o sa faci?
Pentru ca zicem noi ca da.
Nu stiu ce sa-ti zic dar eu unul nu mi-as pune laughing asa ceva pe penis mai ziceam pe limba...
Bafta big grin

| RevolutionX a răspuns:

Ai dreacu, niște cianură nu ați fi incercat

| Gigs a răspuns:

Desi toti fac glume, eu nu voi face. e ceva normal, chestia e ca asta e mai mult sex nu dragoste dar uneori mai trebuie si asa. e in regula sa faci asta dar ar trebui sa folosesti sirop de ciocolata, bafta si nu uita, putina nebunie nu strica dar nu uitati sa aveti momentele doar de dragoste romantica, daca el sau tu prefera doar ''nebuneala'', nu e iubire intre voi