| Andreiut96 a întrebat:

Fetelor, daca iubitul vostru doreste sa va faca oral, cum reactionati? Il lasati? Ca am fost cu cineva si nu a vrut sa ma lase pe motiv ca este dezgustator, oribil, ba chiar m-a luat la palme din cauza asta. Voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Număr nealocat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bine ti a facut, ai instincte animalice vorba lui nea nelu iliescu

| 4evergentleman a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ești frustrat că nu dorește nici o femeie rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral se discuta intai si se face numai cu acceptul ambilor partneri si numai daca acestia consimt sa-l faca concomitent, unul celuilalt, ca nu-i nromal numai unul sa-l ofere, sau numai unul sa-l ceara fara sa-l ofere.

Evident ca se face numai dupa ce se spala foarte bine organele sexuale, ori se pun prezervative pe ambele organe, ca sa nu ai contact cu secretiile care ies din penis sau vagin.

Dezgustator este pentru ambii partneri, ca secretie curg din ambele organe sexuale, atunci cand sunt excitate, dar daca se face cu PREZERVATIVE puse pe organele sexuale, atunci nu mai este nimic dezgustator si va puteti bucura de sex oral fiecare.

| dullcat a răspuns:

Fiecare are alte preferinte si e normal sa le respecti. Unele femei vor, altele nu.

| Hammurabi a răspuns:

Nu oricui îi place și nu oricine e de acord cu sexul oral.
Așa că ce întrebi?
Nu există o regulă acceptată de toată lumea.
Fiecare cum vrea și cum îi place.

| anonim3247 a răspuns:

Ca bărbat faci sex oral unei femei când faci prima oară sex cu ea.
După ce ai făcut sex oral te speli cu dușul în gură mai mult timp.
De la al 2 sex cu femeia sari peste partea cu sexul oral și nu mai faci deloc sex oral cu ea cât ești cu ea.