| n a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile sagetator?

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

@Liada:ia uite, eu sunt sagetatoare si nu ma inteleg deloc cu gemenii si racii.happy
Deci vrei sa descriu sagetatorul, adica o parere despre femeia sagetator.Pai femeia sagetator are o gura cat o sura si e lipsita de tact.Nu are stare, dispune de o personalitate extravaganta si crede ca stie tot tocmai de aceea isi petrece viata incercand sa ii educe pe ceilalti.Rabufneste cand te astepti mai putin dar nu prea des. E independenta, optimista, extreeeem de incapatanata, sincera si deschide gura de cele mai multe ori fara sa gandeasca.Asta e descrierea perfecta.
P. S.: la o intalnire intarzie mereu chiar daca pleaca cu doua ore inainte asa ca aveti grija baieti.tongue
In caz ca esti baiat ai grija cu sagetatoarele astea ca-ti mananca viata, ti-o spun eu->o sagetatoare.laughing

11 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Sunt materialiste...

| Ana_6509 a răspuns:

@just a tear:aici gresesti, sau poate mai sunt si astfel de specimene.Si apropo daca nu stiai se spune despe noi, femeile in general, ca suntem materialiste.

| Seline a răspuns:

Sunt aventuriere, din toate punctele de vedere happy

| Irina a răspuns:

Anna a uitat sa mentioneze ca suntem innebunite sa calatorim cat mai mult, sa fim surprinse mereu, lucru foarte obositor pentru cel de langa noi de altfel.

| Pufi02 a răspuns:

Uite si eu sunt sagetator si sunt foarte impulsiva, incapatanata, cred ca stiu tot, optimista, sincera si cam vorbeste gura fara minebig grin
@Ana vreau sa te contrazic, eu sunt foarte punctuala

| Liada a răspuns:

Sunt gemeni...si nu ma inteleg cu sagetatorii...delok

| angel_5676 a răspuns:

O parere buna!happy

| diablo4life a răspuns:

Soramea ii sagetator si eu tot. dar spre deosebire de mine ea ma freaca la cap toata ziualaughing

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Eu is sagetator...si zic eu ca sunt mandra de zodia mea!(nu ma inteleg cu genenii-sunt si exceptii rar, in schimb ma intelg bine cu varsatoriihappy,)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte are dreptate Anna, exceptand faptul ca femeile sagetator nu deschid gura fara sa gandeasca, decat rareori si chiar nu sunt intarziate! Mama mea este sagetator si este si a fost mereu foarte punctuala... Ei poate e mama mea o exceptiehee hee.

| nowgone a răspuns:

Mdalaughingsi eu sunt sagetatoare.si intarzi mereuuulaughing))chiar daca plec cu 2 ore inaintelaughing.
Ma inteleg bine cu gemeni in schimb.