| Sarius a întrebat:

Ce parere aveti despre fete? mai ales despre fetele care iti dau impresia ca te iubesc dar nu e deloc asa?

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Ca sunt c#rvewinking

7 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Niste prefacute ar fi bine sa fie exterminate la fel ca si cu*vele, eu una nu le suport dar crede-ma sunt fete care chiar pun suflet, eu pana acum nu am stat cu nici un baiat ca sa imi bat joc de el sau ca sa fac misto.Am stat cu o persoana pentru ca chiar am avut sentimente pentru el.Eu una nu pot sa stau cu cineva pe care nu il iubesc, dar logic si el trebuie si el trebuie sa aiba sentimente.Sti exista fete care iti dau impresia ca te iubesc chiar daca mint, dar sunt si baietii care fac exact la fel, sti orice padure are si uscaturi asta e.

| Barbiiie95 a răspuns:

Cred ca acele fete sunt niste prefacute, iprocrite.

| russyy a răspuns:

Sunt smechere si are barbatii la picioare

| Garffield a răspuns:

Bună!

False bineinteles. Sunt fata, dar trebuie sa recunosc ca nu suport fetele care fac asa. Iti propun, sa nu te amesteci cu ele, mai bine stai deoparte. happy Nu vrei sa suferi avand sentimente pentru ea cand ea nu are pentru tine!

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Sunt niste fete false sau care nu stiu ce vor.

| pttine a răspuns:

Daca iti dai impresia ca te iubeste are un interes.toate femeiile iubesc dar trebuie sa gaseasca barbatul potrivit