| Idkidk a întrebat:

Ce părere aveţi despre băieţii/fetele care te mint că te iubesc? :S

Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Umm, ii consider cina, pentru ca sunt un mistret canibalwinking

42 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Crezi ca doar baietii ''mint''? Voi fetele n-o faceti? Ce parere sa am, la fel si pentru fetele care fac aceeasi chestie, niste retardati.

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Am zis : Băieţii/Fetele, adică amândoi o fac. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

I-ai pus pe ei la inaintare, tapii ispasitori. Tu ai mintit in dragoste, de te simti resemnata?

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Am zis o minciună mică, dar respectivul a zis că mă iubeşte, şi după a zis că nu mă iubeşte, deci a minţit că mă iubeşte, şi aia e o minciună mai mare ca minciuna mea despre cum arăt, da, da, dar simţteam ceva, el nu, de aia comparativ cu a mea, a lui e de 1000 de ori mai mare.

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Nu conteaza ''dimensiunea'' minciunii, e tot minciuna, e din acelasi aluat.

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Duh, eşti băiat, vă apăraţi reciproc, băieţii. rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea stiu sigur...

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Nu te jigneşti singur. laughing

| R0R0 a răspuns:

Nu jignesc pe site

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Deci e de rău răspunsul, nu?

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Da.
Foarte de rău

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Cred că ştii de cine vorbesc... :c Mă simt tare prost din cauza acestuia.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Știu.
Eu imi dau seama imediat

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Eşti deşteaptă. happy
smug Eu am zis o minciunică mică, respectivul a minţit că mă iubeşte.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Joaca-te cu orice, dar nu cu sentimentele unei fete.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Ai dreptate!winking Fetele sunt cele mai rele fiinţe, care nu se suportă între ele. rolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Dar se ajuta una pe alta la nevoie.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Da, asta e adevărat.;))
Cum mai fac fetele astea : http://imgur.com/FYk2MSe
Sunt o artistă, nu? =))

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Clar!

| Idkidk explică (pentru R0R0):

La ştiri.

Andreea Esca : Astăzi, la ora 10 : 00 Cristina şi Antonia au furat un şoricel alb. rolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Wow laughing
Si ce au facut cu el?

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Andreea Esca : Au testat pe el o prăjitură de aur. rolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

laughing)
Si ce a patit soricelul?

| Idkidk explică (pentru R0R0):

A rămas cu aur pe gât. rolling on the floor Şi intervenţiile speciale îl operează. Criss şi Anto acum sunt cercetate de poliţie.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Logic ca nu intra in inchisoare.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Fugi Criss, fugi!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu sunt o lașă.
Ii voi infrunta.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Ai dreptate. laughing
Mai pe seară fac o poză cu noi învingândui pe poliţişti!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Așa laughing)

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Facem albumul : Împrumutarea şoricelului. rolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

rolling on the floor)
Clar!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu imi plac astfel de persoane.

| alexandrualind a răspuns:

Nu imi plac de ei.

| Staind a răspuns:

De ce ai face o chestie asa groteasca?

| Idkidk explică (pentru Staind):

Nu am făcut eu asta, altcineva. Nu dau nume.

| Staind a răspuns (pentru Idkidk):

Vorbeam la general.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Se mint pe ei! Cei care ajung să recunoască cu demnitate şi cu sinceritate ce simt sunt nişte suflete superbe! Trebuie doar să fim mai atenţi!

| Popa_Eduard_1994 a răspuns:

Deci aceste persone sunt niste...care proabil plac pe alt/a fata/baiat dintr-un grup si vor sa-l atraga.Dar nu le iese nici odata pentru ca am patit si eu asta.Sau le place sa faca lumea sa se simta prost

| TotiPenru12341 a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie bagati in seama si sa-i ignori sa incerci sa-ti dai seama daca este direct sau nu.De obicei rar ca o fata sa-ti spuna ca te place ele vor ca baietii sa faca "primul pas" si baietii vor ca fetele sa faca "primul pas" deci asa iti dai seama daca e direct sau nu. Daca se balbaie daca are emotii in fata ta daca se uita dupa tine.Eu urasc genul acela de oameni si nu merita respectati, sunt o prostie a societatii.O zi buna!