| AllePuffu a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care au silicoane? Baietilor, voua va place sa pipaiti siliconul?laughing

31 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Zvapaiata sa fie, cu tatele mici ca merele (la fel si de gustoase) si obraznice... foc. happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Prefer naturalii, si mari big grin preferabil peste 100-110 dar daca are silicoane nu ma deranjeaza chiar deloc si evident no s-o las pentru asta si nici no sa-i zic sa le scoata happy

| MrBlueEnergy a răspuns:

Noua ne plac in general "Tatele", deci nu conteaza happy

| h3r a răspuns:

Le este cam frică să nu se „spargă" siliconul când strâng de țâțăhee hee

| AllePuffu explică (pentru h3r):

Si sa nu mai aiba ce pipairolling on the floor

| h3r a răspuns (pentru AllePuffu):

Https://www.youtube.com/watch?v=PWLPabOzBPU

Uită-te pe la final, cam așa vor face și ei

| AllePuffu explică (pentru h3r):

rolling on the floor Deci moooor... ce perversa elaughing

| h3r a răspuns (pentru AllePuffu):

Și aia nesătulă laughing)

| AllePuffu explică (pentru h3r):

Ii place, nebunaarolling on the floorlaughing

| h3r a răspuns (pentru AllePuffu):

Cu lăbuța laughing

| ErrorFound a răspuns:

Daca as fi legat la ochi nu as simti diferenta intre silicon si natural. In fine, siliconul da o alta forma, mai rotunda si "apetisanta". rolling on the floor

| aumih16 a răspuns:

Nu imi place mie greata scarba parca sunt papusi gonflabile dar ce sa ii faci unele nu pot trai natural asa cum le-a inzestrat mama natura

| Cristiann25 a răspuns:

Sunt naspa silicoanele.Ori simt ceva natural ori nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare super penibil e aceiasi placere cu atingerea unei mingi de basket cu care nu te poti juca basket.
Zic toti,, Bianca Draguseanu e frumoasaaa'', eu zic ca nu poti sa-ti lipesti de fata o masca din plastic si sa spui,, uite ce frumoasa sunt''.

| NuMaContrazice a răspuns:

Prefer naturale, chiar daca sunt mai mici.

Răspuns utilizator avertizat
| suntZeu a răspuns:

Ar fi cam naspa...la atingere nu e acelasi lucru dar eu unul nu cred ca mi-ar placea, si nici estetic nu mi se pare ca arata woaw :O, vrei sa iti pui?

| UnVis a răspuns:

Naturale, siliconul scartaie happy

| igrek a răspuns:

Cum zice și Diabla...să nu se spargă. Mai bine umflu cauciucuri.

| 22andreea22 a răspuns:

Daca sunt complexate de sanii mici si isi permit o marire, de ce n-ar face-o? cred ca ar trebui ca baietii sa fi simtit siliconul si sanul natural ca sa iti dea o parere. nu poti sa vorbesti despre ceva ce nu ai atins in viata ta. daca operatia de marire e facuta cum trebuie, in limitele decentei, sanii arata foarte bine insa daca sunt exagerat de mari cum mai vezi ca au tote fufurufele astea de pe la tv atunci e ciudatel happy

| Ionut19CT a răspuns:

Asa ca aspect, sunt mai frumosi sanii cu silicon. Dar la atingere, prefer naturali! happy :*

| Unlocked a răspuns:

Mai bine mei la tara si mulgi o vaca, decat sa pipai siliconul laughing.

| mariusspeedy1 a răspuns:

Eu sincer as prefera mai mult naturale tongue nu sa fi de silicon asa mai bine iau o femeie gonflabila ii tot ca siliconu rolling on the floor))

| AllePuffu explică (pentru mariusspeedy1):

Nici eu nu suport fetele astea, se mandresc ca au tate mari, cand de fapt sunt pline de siliconlaughingrolling on the floor

| mariusspeedy1 a răspuns (pentru AllePuffu):

rolling on the floor)) nebune, mai buna ii o papusa gonflabila decat siliconatele macar papusile gonflabile nu se lauda de loc ca au forme rolling on the floor)))))))))))))

| Fetytza99 a răspuns (pentru AllePuffu):

Serios? Nu le suporti? Dar tu de ce tiai pus astfel de poza la avatar? Nu ca sa te mandresti cu sani tai mari?

| AllePuffu explică (pentru Fetytza99):

Am mai spus ca nu sunt eu in avatarlaughing Aia e doar o simpla poza, so keep calmrolling on the floor

| docil a răspuns (pentru AllePuffu):

Ok! am inteles ca nu putem vb pe mess! Dar ai putea sa schimbi optiunile la cont aici ca sa iti pot trimite si eu mesaje? pentru ca sunt membru junior si nu pot trimite. as vrea sa discutam putin!