| adelutzaadela a întrebat:

Vreau sa va intreb pe toti ceva! Va place cand vedeti ca prietenii vostri incep sa faca sex nu stiu unde cu nu stiu cine? Vreau sa imi raspundeti daca voua va place sa va pipaie baietii sau voi baietilor va place sa pipaiti fetele? Va rog sa imi raspundeti la intrebare ca sa am parerea tuturor!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ar trebui sa incetam totusi cu prostiile astea, mie unul imi plac foarte, foarte mult fetele, dar sa le pipai, imi pare rau nu sunt un nesimtit! Multi o cam iau razna si totusi ar trebui sa-i aducem cu picioarele pe pamant! Noi la varsta asta nu cred ca este cazul sa ne gandim numai la sex, trebuie sa ne abtinem, daca unul se abtine se abtine si celalalt. Nu raul invinge, ci binele, dar trebuie sa ai vointa! Oricum sper ca ai inteles ceva din ce am spus eu.winking

| adelutzaadela explică (pentru anonim_4396):

Multumesc tu cati ani ai?

| adelutzaadela explică (pentru anonim_4396):

Tu ai multa dreptate!
Tu pe asta nu poti sa imi trimiti poze cu tine? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru adelutzaadela):

Am 17 ani! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hă?!

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Pai sunt baieti gentalmani care nici macar nu au curaj sa te atinga cu un deget.
Si sunt baieti care gandesc altfel.
Eu una daca as afla ca prietenul meu face dragoste cu o alta fata, n-as mai sta pe ganduri si m-as despartii de el.
Pentru ca daca te inseala o data, o va face mereu.
Nu stiu ce sa zic de ei, au o alta gandire.
Ei cred ca sunt mari si tari, dar sunt slabi.
Cei care nu fac gesturile astea sunt barbati!
Adevarati barbati!
Sper ca te-am ajutat.
Pa.