| maria_6679 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele din zodia fecioarei?

10 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Inteligente. jucause. bune psiholoage laughing

| Smarandica a răspuns:

Is FOARTE perfectioniste.suparacioase.creative.cu muuulta imaginatie:X.
de ex daca eu imi propun sa thinking fac curatenielaughing) Nu-mi place sa o fac pe jumatate.sau sa o fac asa numa sa nu zica ai mei ca nu am facut-o.
PUn mult suflet in relatia cu persoana iubita, poate mai mult decat pune partenerul.
(TI-am spus astea pentru ca si eu st in zodia Fecioarabig grin)

| matt25 a răspuns:

Sunt duale, dar atragatoare si inteligente. :-)

| Laimy a răspuns:

Sunt interesante, inteligente si unice in felul lor.
Poftim mai multa info :
Dau dovada de maturitate si de bun simt inca de la o varsta foarte frageda. Isi asuma responsabilitati de mici si stiu sa isi tina cuvantul. Etica este importanta pentru ei si nu sunt genul care sa minta decat daca este absolut necesar.

Sunt impulsivi si se vor intelege cu greu cu ceilalti copii, fiind dupa parerea acestora mult prea pretentiosi. Sunt impresionabili si varsta copilariei nu este usoara pentru ei. In ceea ce priveste studiile, se descurca foarte bine, fiind ambitiosi si meticulosi. Le plac sporturile si munca fizica in aer liber. Consacra de buna voie timp liber lecturii, desenului si literaturii.

Sunt inzestrati cu multa rabdare, precizie si sunt foarte dornici sa ajute in treburile casnice. Sunt copii inteligenti, care deseori insa tind sa se oboseasca prea mult. In relatiile cu ceilalti copii devin deseori autoritari, impunandu-si punctul de vedere in mod violent. Le va fi greu sa se integreze printre ceilalti copii.

Sunt atras de desen, literatura si muncile care necesita meticulozitate. In scoala, le va placea mult lucrul manual, la care vor si excela.

| delisha_5380 a răspuns:

Sunt foarte incapatinate, vor ca toate sa fie asezate dupa planul ei, critica foarte mult. si nicoiodata nimic nu e perfect la ele, le place sa faca ce gandesc pe moment si nu se gandesc la rezultat.se gandesc mai mult la ele. una asa sunt eu.

| alexyszpysz a răspuns:

Pay au fffff multe calitati bune si in primul rand stiu s-a asculte o persoana si s-a ii dea sfaturibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt toate fecioare. big grin

| LoreEm a răspuns:

Nu stiu eu sint gemeni

Răspuns utilizator avertizat
| viviene2010 a răspuns:

Copilaroase. te ajuta la nevoie... niciodata sa nu le enervezi ca iti fac un scandal monstru